SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RR.B.Klinton shitet banesa 105m2 - ECOIMPEX
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
46172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne rr. Bill Kllinton shitet banesa 105m2, pese dhomshe, kati i VII-te, me nxehje qendrore, dhe ballkon prej 40m2. Banesa eshte me 2 nivele. Çmimi: 95.000 euro. Tel. 045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »