SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 111 m2, Mati 1- afer shkolles Milenium
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
ID e produktit :
46173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa 111 m2 , Mati 1, tek depot e Perparimit apo 200 metra larg shkolles ,,Milenium"
ndertim i kualitetit te larte nga firma Perparimi

-3 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-2 banjo
-shpajz
-ballkon

kati i pare

Sistemi I ngrohjes qendrore nen parket si dhe brenda mureve, me rregullatore te temperatures per secilen dhome(system I sofistikuar). E poashtu edhe me opcion te lidhet me termokos.
Sistemin e fsheses special( I montuar ne mur dhe me dalje ne qdo dhome)
Uje 24 ore(me rezervoar) , personel te sigurimit,kamerat, dhe hapesire e madhe per rekreacion.
Parking I jashtem per banore, dhe garazha te brendshme.

Cmimi:800 euro m2

agjensioni Rezidenca:044 173 593, 044 165 616
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »