SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 135m2 ne Mati 1, Prishtine
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
135 m²
ID e produktit :
46174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa 135 m2, tek Mati 1, 200 metra afer shkolles ,,Milenium"(tek depot e firmes Perparimi).

kualitet shume i larte ndertimi nga firma PERPARIMI

-3 dhoma gjumi
-sallon te madh me kuzhine
-1 banjo, 1 WC
-shpajz
-2 ballkona

Sistemi I ngrohjes qendrore nen parket si dhe brenda mureve, me rregullatore te temperatures per secilen dhome(system I sofistikuar). E poashtu edhe me opcion te lidhet me termokos.
Sistemin e fsheses special( I montuar ne mur dhe me dalje ne qdo dhome)
Uje 24 ore(me rezervoar) , personel te sigurimit,kamerat, dhe hapesire e madhe per rekreacion.
Parking I jashtem per banore, dhe garazha te brendshme.

qmimi: 800 euro m2

agjensioni Rezidenca: 044 173 593, 044 165 616
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Mati 1, 200 metra afer shkolles ,,Milenium [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »