SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia supere luksoze ne togbashqe 400m2
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia supere luksoze kati i 3-4 ne togbashqe 400m2. Shtepia eshte loksoze kakuzhine te veqant 2 dhoma dite, 4 dhoma gjumi, dhe nje dhom pune, 4 banjo, 4 ballkona per detaje me shum na komtaktoni ne 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »