SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 400m2 ne lagjen Pinjesh, Ulqin
Çmimi :
€425,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:58
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e bukur 400m2 ne afersisht 6 ari truall, ne lagjen Pinjesh Ulqin. Shtepia eshte 3 kateshe dhe gjendet ne kodren ne afersi te Hotelit Albatros, ka plan te stilit amerikan dhe pamje fantastike nga pylli me pisha dhe deti. Shtepia ka shtrirje interesante dhe vetem 500 metra largesi nga Plazhi i vogel dhe 900 metra nga Plazhi kryesor i qytetit. Ka kete renditje te hapesires:
Kati i pare:
- koridori i hyrjes, dhoma e ndenjes, kuzhina, trepezaria, nje dhome per miq, dalja per ne tarase dhe kopsht
Kati i dyte:
- dhome e madhe e fjetjes, banjo e madhe dhe dhoma e veshjes, dy dhoma me te vogla gjumi me banje te perbashket dhe tarase me pamje nga deti.
Kati i trete:
- hapesira eshte e ndare ne 5 dhoma, tre banjo, nje dhome te perbashket, toalet dhe nje tarase.
Poashtu ka oborr te rregulluar dhe parking per 4 vetura plus garazha.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 425.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »