SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne Vushtrri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
290 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
46243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia e re e posa ndërtuar me dimensione 9m x 10m (270 m2). Plani i shtëpisë është jashtëzakonisht i mirë dhe funksional.
Shtëpia është e ndërtuar në një truall prej 4.7 ari, me një rrethojë moderne, dyer të mëdha rrëshqitëse, garazhe, bunarë, oborr të mirë me kubëza me mjaftë gjelbërim i përcjellë me pisha e drunjtë të zgjedhur.
Shtëpia, në katin përdhese ka një korridor solid me një hapësirë nën shkallë ku është e vendosur makina e rrobave dhe një dollap për mbajtjen e këpucëve, banjën/WC-n, sallonin, kuzhinën të kompletuar me shumë kujdes dhe tarracën e cila ka edhe daljen në oborr.
Kati i parë, posedon gjithashtu korridorin standard, banjën/WC-n dhe tre dhoma të fjetjes të mobiluara në tërësi nga shtëpia e mirënjohur e mobileve "DEKRA" www.facebook.com/pages/Mobileria-DEKRA 
dhe shtëpia e tepihëve "Gjini" www.facebook.com/pages/Salloni-tepihave-GJINI-Gjakovë. 
Kati i dytë, posedon gjithashtu korridorin standard, banjën/WC-n dhe tre dhoma të fjetjes ku njëra nga to është e mobiluar.
Shtëpia, në të gjitha dritaret dhe dyert e ballkonit ka roletat. Të gjitha shkallët e brendshme përveç atyre që dërgojnë tek makina e larjes janë të veshura me dru dhe kanë gilinderat shumë modern.
Shtëpia, posedon alarmin, ndriçimin efecientë, mure me një suvatim të shkëlqyeshëm, nxemjen qendrore e cila të gjitha gypat që përcjellin ujin në radiatorë i ka nga bakri.
Infrastruktura në lagje tanimë është e rregulluar dhe kjo e bën shtëpinë me një pamje jashtëzakonisht të mirë.
Të gjitha dyert e brendshme janë të prodhuara në fabrikën "Preteni" fabrikapreteni.com/. 
Shtëpia gjendet në hyrje të qytetit të Vushtrrisë, nga drejtimi i Mitrovicës, ku diku rruga e lagjes është përafërsisht 200 metra nga Marketi "Alaska".
Shtëpia shitet e mobiluar/komplet si është tani.
Kosove 00377 (0)44 196 769 - 00377 (0) 44 196 754 Zvicer 0041 78 826 98 29
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Vushtrri
044 196 754
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »