SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '14
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
46252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira ne Lagjen e Spitalit (te EULEX-i). Banesa eshte 90 m2 e mobiluar ne katin e 5-te dhe posedon 2 dhoma gjumi, banjo, 3 ballkona, klimatizim, nxemje qendrore, etj. E pershtatshme per familje dhe nderkombetare. Çmimi 300 €
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »