SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
ID e produktit :
46261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat ne shitje nga :

46 m/2, nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje banjo dhe nje tarase

58.2 m/2 nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine, nje banjo dhe nje tarase

80.2 m/2 dy dhoma te gjumi, nje sallon me kuzhine, dy banjo dhe nje taras

84 m/2 dy dhoma te gjumi, nje sallon me kuzhine, dy banjo dhe dy tarase

94 m/2 tre dhoma te gjumi, nje sallon me kuzhine, dy banjo dhe dy tarase

115 m/2 tre dhoma te gjumi, nje sallon me kuzhine, dy banjo dhe dy tarase

128 m/2tre dhoma te gjumi, nje sallon me kuzhine, dy banjo dhe dy tarasePer kontakt ;

Shpëtim H. Memishi - Shes Banesa

tel. + 377 ( 0 ) 44 / 144 - 724

tel. + 386 ( 0 ) 49 / 538 - 184

shpetimhoxha.ks@gmail.com

shpetimmemishi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HOXHA INVEST GROUP
Prishtinë
044144724
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »