SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TRULLI NE LAGJEN DODONA
Çmimi :
€170,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:51
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
179 m²
ID e produktit :
46268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRULLI NE LAGJEN DODONA

• Dodona
• Trull
• 1.79 ari

Çmimi 170.000 euro

Shitet trulli ne lagjen #DODONA trulli ka një madhësi prej 1.79 ari te gjitha dokumentet i ka ne rregull ( posedon fletën poseduese, kopjen e planit si dhe certifikatën e pronës), pranojmë edhe kompensim banës ne lagjet e Prishtinës banesa duhet te ketë këtë renditje: Sallon me kuzhine, një dhomë gjumi, banjo, ballkon.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:
#tel 045 688 151 #viber
e-mail:
info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »