SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne Shitje Bregu i Diellit
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '16
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
46285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Lagjen "Bregu i Diellit", afer Furres Qerimi 1 , Aktash II, Eshte 2 kateshe 120 m2 secili kat, ka garazhe dhe oborr.
Eshte lagje e qet dhe shum afer qendres se Qytetit.
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044646472
Prishtine, Bregu i Diellit, Aktash II Nr.60 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »