SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BUTİK (BUZINES ME INVERTAR)
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '14
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
46287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent Buzinesin me mall. arsyej e shitjes eshte se pronari ka me shku jashte Kosoves dhe qmimi eshte shume i volitshem. Lokali ka nje fitim te mire mujor qe eshte gjithashtu i frekuentuar prej shume klienteve. Dyqani eshte me qera prej puronari tjeter per ne lidhje me qeran e dyqanit mund te flasjam.Per gjdo gje mund te na kontaktoni ne nr e tel 049618765..
Butiku permban:

-Rrobat ( Bluza , Pantolla , Jeans , Çanta , Fustana etc. ) 2000-2500 copa

- Kamerat ( 4 copa + TV )

- Alarm

- Mobilet tereja ( Banaku + Vitrinat etc. )

- Kukllat


Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
İbrahim
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »