SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 240m2 ne 5 ari truall ne Fushe Kosove
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:56
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
46293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 240m2 ne 5 ari truall ne Fushe Kosove. Shtepia ndodhet prapa Teb bankes, te rrethi, 350 m larg Bankes, eshte ndertuar me standarde perendimore bashkohore, ka dimenzione 11m x 11m, plus terasa 11m x 3.3m dhe oborri 5 ari. Shtepia ka keto hapesira:
KATI PERDHESE :
- sallon i madh, kuzhina me trapezari, banjo
KATI I PARE :
- dy dhoma gjumi, banjo, terasa
KATI I DYTE ;
- dy dhoma gjumi, banjo,
Te gjitha materialet e perdorura jane te cilesise se larte.
Poashtu ka garazha per dy vetura.
Qmimi eshte 140.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
o38 520 063,044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »