SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAGJEN DARDANIA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera e cila permban keto njesi:
- Qendrim ditor, kuzhine komplete, dhome te fjetjes, dhome pune, banjo me tush kabine, ballkon, pamje nga lindja dhe perendimi.

- Banesa posedon alarm, TV, klime, lavatriqe, enlarese dhe te gjitha enet


045 433 139 dhe 049 238 721
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049 238 721
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »