SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne Shitje ose me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
46301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose lëshohet me Qira shtëpia tri katëshe në Lagjen MATI 2 ( Matiqan ). Gjithsejt ka 5.94 Ari truall. Prona është në rregull me tërë dokumentacionin e nevojshem. Posedon internet wireless, telefoni fikse, ngrohje qendrore me dru/thëngjill, uji 24 orë, oborr të rregulluar për mrekulli.
Kati përdhesë ka një sallon të madh dhe kuzhinë me trapezari, garazhdë/depo dhe wc,
Kati i pare ka sallon, një dhomë gjumi, banjo dhe dy ballkone.
Kati i dytë ka tri dhoma gjumi, banjo dhe dy ballkone
Prona gjendet në një lagje të qetë dhe me pamje shumë të bukur.
Vlen të ceket se në këtë pjesë sipas planit rregullues nuk ka ndërtime të larta si dhe nuk lejohen me plan urbanistik. Shkolla Fillore, Qendra e Mjekësisë Familjare dhe Transporti Publik dhe shumë shpejt edhe qerdhja janë afër. Përkthimi i pronës mund të bëhet menjëherë. ÇMIMI sipas marrëveshjës, gjithashtu bejme edhe ndrrim me ndonje banesë apo lokal ne Prishtine.

PËR INFORMATA TJERA NË:
email:fatibajrami@gmail.com
Informata rreth publikuesit
fatmir
Prishtinë
Lagja Mati 2 - Rr. Isa Kastrati [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »