SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:50
ID e produktit :
46307
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa ne katin e VI me 62m2 te banuara.

Banesa posedon :sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi , nje banjo dhe nje terase.

Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte, dyer prej druri dhe dritare te plastikes.

E paisur me nxemje qendrore me radiator, ashensor dhe vendparking.

Çmimi i baneses eshte 36.000euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »