SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi banimi ne Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '14
ID e produktit :
46310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Lloji:Shtëpi banimi • Qyteti:Prizren • Lokacioni:Te kullat afer kazermes se ushtrise • Siperfaqja:3.5ari • Podrum + 2 kate • Kuzhine:1 • Dhoma dite: 1 e madhe • Dhoma tjera:1-kati i pare + 3-kati i dyte + 3-bodrumi • Banjo:3 • Garazha:Po • 3 ballkona • Ngrohje qendrore • Kopshti:Përpara dhe pas • Çmimi: sipas marreveshjes

tel: 049873050
Informata rreth publikuesit
Adri
Prizren
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »