SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese nje dhomeshe me qera per familje !!!
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
46315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese me nje dhome!
Per qift dhe nje femije te vogel,per afagjate!
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
049557700
Prapa Teatrit Kombetar [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »