SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Aneksi me siperfaqe nga 166 m/2 banim dhe 133 m/2 tarase
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
166 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Aneksi me siperfaqe nga 166 m/2 banim dhe 133 m/2 tarase, dhe banesa eshte e gateshme ku eshte mbetur vetem te beni perzgjedhjen e materialeve dhe po ashtu renditjen e dhomave.
Per me shume ju ftoj te na vizitoni ne zyrat tona ne lagjen e spitalit rruga Muharrem Fejza apo me kontaktoni ne numrat

Telefon @ Viber
+ 377 ( 0 ) 44 / 144 - 724
+ 386 ( 0 ) 49 / 538 - 184
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HOXHA INVEST GROUP
Prishtinë
044144724
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »