SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE LAGJEN NIC
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
246 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne lagjen NIC, ka 246m2. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar me enterier dhe pajisje moderne.
Perdhesa: Qendrimin ditor te lidhur me terpezari e kuzhine dhe terase. Ne kete etazh eshte edhe nje banjo.
Kati I pare: ka 3 dhoma te fjetjes, 2 banjo dhe 2 ballkona.
Nenkulmi: Librarin apo bibloteken me kendin per pune dhe qendrimin ditor me hapesiren per qendrim ditor apo TV hapesiren.
Te tjerat: Oborri 3ari I rregulluar dhe I rrethuar me gjelbrim, 2 vend per parkimin e dy veturave bunari per ujitje dhe garazha e pajisur me rezervuar te ujit 1000l dhe kaldajen me pelet, system I alarmit personal dhe sistemi I ftohjes ear conditioner.Alarm per pergjim dhe kunder zjarrit.

nr cel: 044 113 897 ose 044 502 485
Informata rreth publikuesit
Laura
Prishtinë
044113897
lAGHJA NIC, CAGLLAVICE [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »