SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Ne Dardani Bill Clinton
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
46337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 80 m² Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo dhe wc banesa eshte e mobiluar banesa gjindet ne Lagjen Dardanina Bl 5 e 3 eshte ne katin e 5-st lifti punon ka pamje nga rruga kryesor.


Presim bleres serioz orari per kontakt 10:00-20:00

NR KONTAKUTES

044124-467
049-124-467
044-651-416
049-651-416
Informata rreth publikuesit
ardi
Prishtinë
0037744651416
Lagjen Dardanina Bl 5 e 3 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »