SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:13
ID e produktit :
46343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa me 98.9m2 te banuara ne katin e V-te.

Banesa posedon: sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi,nje banjo , nje shpajz dhe dy terasa.

Dyshemeja e tera llaminat, dyer prej druri dhe dritare te plastikes, nxemje qendrore me radiator.

Banesa gjendet ne lagjen “Dardania I”

Çmimi i banses sipas marreveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »