SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes troje ne Millosheve ne siperfaqe prej 44 ari te lagjeja e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '14
ID e produktit :
46349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes troje ne Millosheve ne siperfaqe prej 44 ari te lagjeja e re rreth 150 metra nga rruga kryesore dokumentacioni ne gjendje te rregullt me infrastuktur te plot dhe me mundesi ndarje sipas nevoje dhe mundesie. Cmimi per 1 ari truall eshte 2000 euro.Arbeni : +37744377995
Informata rreth publikuesit
arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »