SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me Qera ne Aktash Prishtine
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
61 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
46368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Aktash, afer Furres Lumi ne Prishtine. Banesa ka nje dhome gjumi, nje sallon, banjo dhe kuzhinne. Eshte komplet e mobiluar dhe e renovuar. Ndertesa posedon Lift. Per me shume na kontaktoni ne: 044/760-099
Informata rreth publikuesit
Jeta
Prishtinë
Prishtine, Aktash- Afer Furres Lumi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »