SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes lokalin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '16
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
46369
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne Fushe Kosove, rruga Nene Tereza, perball Murebest. Lokali ka 140 metra katror, me dy hymje, posedon parking dhe garazhde. Lokali eshte i leshuar me qira me kontrate edhe 1 vit. Per me shume kontaktoni ne 044 249 698 ose 049 999 316
Informata rreth publikuesit
Sabri
Fushë Kosovë
+37744249698
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »