SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira ose ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne Arberi(Dragodan), ne katin e pare, 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 2 banjo, dhe terase te gjate. Banesa eshte e mobiluar komplet, ka parking dhe garazhde. Per me shume kontaktoni ne 044 249 698 dhe 049 999 316
Informata rreth publikuesit
Sabri
Fushë Kosovë
+37744249698
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »