SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne dardani apo ndrrim i mundshem me troll
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
46373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 1 dhome te gjumit, dhome te ndenjes me kuzhine te re,nje dhome tjeter te vogel gjumi (qe mund te perdoret edhe si dhome leximi) si dhe banjo e cilat eshte renovuar komplet. Ne kete cmim hyn gjithashtu edhe bodrumi (dhome e vogel ne bodrum). Posedojme dokumentacion te rregullt dhe jemi pronar te vetem te baneses qe nga ndertimi. Banesa gjendet ne lokacion te mrrekullushem per banim ne Dardani, para çerdhes se femijeve "Lulevera" (prapa Albit ne dardani te posta), kati i 3, ka parking, uje 24 ore, lift, si dhe hymja ka pastrim javor. Cmimi sipas marrveshjes. Nderrim i mundshem me troje.
Kontakti: 049 292 353 ose 049 119 702
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
049 292 353
Rr.28 Nentori BB1 H1 nr.20, kati i 3, Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »