SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QIRA bregu i diellit perball banesave te bardha
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '14
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
46423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira 73m2 dhe 3.5 lartesi i pershtatshem per CALL Center per zyre dhe biznese te ndryshme info 049 344 340
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »