SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 65 m2
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Oxhak, Parking Privat
ID e produktit :
46425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ne ndertese te re me freskin e lepencit ne afersi. esht ne katin e 2 me shitore te ndryshme dhe pazari afer.
Informata rreth publikuesit
jimmyfarizi
Kaçanik
004640130339
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »