SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë është në shitje mbrapa Teatrit te 4 Llullat.
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
46440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome gjumi sallon kuzhine banjo eshte e mobiluar ne menyre luksoze. Banesa shitet me të gjitha mobiliet dhe ka kete cmim.
Çmimi : 70.000 euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »