SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Qender ne shitje, cmimi i volitshem
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
46443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer parkut te qytetit, ka 48 m2 neto, kati IV, Ka qendrim ditor me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Banesa shitet e mobiluar me paisje elektronike dhe ka nje enterier modern. KONTAKTI NE TEL 049 398 396. Pranoj nderrim me banese te re me sa paku 2 dhoma gjumi. (Cmimi dhe mundesit jane te hapura).
Informata rreth publikuesit
Armond
Afer Parkut te Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »