SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal ne pozicion shume te mire- prapa rest.Gizzi dhe perballe caffe bar Image ne B.diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
46447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali me 30m2 plus ne nje pozicion atraktiv ne B.diellit te banesat 3 kateshe ne qendren tregtare ose pas Restaurant Gizzi(prapa konvikteve).Momentalisht ordinanc qe d.m.th mund te rentohet si ordinance ose si lokal per destinim tjeter(me marreveshje).
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »