SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me cmim te volitshem ne Ulpiane
Çmimi :
€129.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '14
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
103000 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
46449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Ulpiane E30 ne kat perdhese me cmim te volitshem. Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine,
- 3 dhoma te gjumit,
- parabanjo,
- banjo,
- shpajz.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe gjithashtu eshte shume e pershtatshme te shfrytzohet si lokal afarist.

044 170 102
Informata rreth publikuesit
Arblir
Prishtinë
044170102
Ulpiane, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »