SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa nje dhomshe me qira ne Bregun e Diellit te ambulanta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
46464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhom me kuzhin dhe nje kabinet te ndare. Banesa eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e trete.
Informata rreth publikuesit
Sabit
Prishtinë
044-256 450
Te ambulanca ne Bregun e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »