SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qera
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
46483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kati ka 90m2 ka 3 terasa 3 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin ,banjo.Ka Internet,kabllovik ,uj rryme 24 ore.Objekti esht ne monitorim 24/7 me kamera ,ka alarm qe esht i lidhur direkt me kompanin e siguris.Objekti gjendet ne hyrje te parkut Germia.
Informata rreth publikuesit
Desidiat
Prishtinë
044917050
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »