SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Cmimi i Volitshem
Çmimi :
€129,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Kam nje Banesen per shtije ne Ulpiane 103m2,
-Banesa gjindet afer shkolles Hasan Prishtina eshte ne katin perdhese gjithashtu eshte e pershtatshme per afarizem (Zyre,Ordinance,Restaurant)
-Banesa eshte e renovuar komplet qe nga uji, rryma,kanalizimi, ngrohja qendrore,etj...muret e brendshme jane te rrenuara dhe te rindertuara me qellim te organizimit me te mire te baneses per shkak se jane dy banesa te bashkuara. Poashtu keto banesa mund te ndahen shume lehte dhe te perdoren si dy banesa.
-Jam i interesuar ta nderroj me shtepi ose truall.
-Cmimi eshte 129.000. Cmimi eshte shume i volitshem duke marre parasysh se banesa gjindet ne nje lokacion shume te mire dhe po ashtu kam bere nje investim prej 30.000 Eurove ne renovimin total te saj,
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
044170102
Ulpiane Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »