SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender te Prishtines
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
46486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 3 kateshe 300 m2, shtepia posedon 7 dhoma,2 banjo,garazh dhe kati i 3 pa perfundu, po ashtu ka dhe nje shtepi 2 kateshe te re mrapa pa perfundu cila i ka 50m2 dhe obor ne mes te dy shtepive. Total toke 2 ari
Nr kontaktit: +377 44 306000 , +355 67 200 33 59
Informata rreth publikuesit
Edis
Prishtinë
+37744306000
Prishtine Rr Adrian Krasniqi nr 110 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »