SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Qender
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
46494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bnesa gjendet ne Qender afer Hotel Grandit ose Restaurant Tatlises . Cmimi i diskutueshem. Preferohet per nderkombetar ose per 1 eventualisht 2 shqiptar. Banesa ka 24 ore rryme dhe uje + nxemje qendrore. Dy Kondicioner nje ne kuzhine dhe nje ne sallon. Mobilet jane te reja dhe te modes se fundit.
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
045597719
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »