SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ekskluzive tek kompleksi Royal
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
46508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në kompleksin"Royal"
banesa gjindet në katin e 4-të me pamje ka lindja
ka dhomë gjumi,dhomë dite kuzhinë,shpajz,banjo.
Banesa ka uje dhe rrymë 24 ore,nxemje me termokos,etj
banesa shitet me mobile ose pa mobile sipas dëshirës së blerësit
A.P"Rezidenca"
044/165-616
044/173-593
Informata rreth publikuesit
Rezidenca
Prishtinë
044 165 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »