SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira Banesa ne lagjen Arberia
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
46513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne lagjen Arberia ndermjet Autoservis Beda dhe Ministrise se Shendetesise. Banesa ka 2+1 dhoma dhe eshte e mobiluar. Banesa gjendet ne katin II.

Kontakti: 044 229 401, 049 329 745 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prishtinë
044 229 401
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »