SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira te Sllovenia Sporti dhe Parku i Qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '14
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm banesa me qira qe ndodhen tek Sllovenia Sporti dhe tjetra tek Parku i Qytetit. Banesat jane te mobiluara dhe gjendje shum te mire. Per me shum informata thirrni ne numrin: 044/049 153 150.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alberta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »