SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese luksoze
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '14
ID e produktit :
46520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne qender te Prishtines rr. Luan Haradinaj perballe policise, kati i trete . Gjithashtu eshte e renovuar teresisht pasiqe eshte e formuar nga dy banesa. Banesa gjithashtu posedon edhe tre ballokona , dy banjo me wc dhe 4 dhoma : dhome ditore, kuzhine dy dhoma gjumi dhe dy korridore te gjera . Eshte shume komfore dhe pozicioni i saj te jep mundesine qe te kesh qasje ne gjitha institucionet kryesore .
Informata rreth publikuesit
arsim
Prishtinë
049598050
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »