SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
46556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet saktesisht perballe Qendres se Studenteve, Bregu i Diellit, Zona e Perendimit. Eshte ne katin e 2-te, ka tri dhoma, kuzhinen, trepezarine, shpajzin, dy banjo dhe dy ballkona.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »