SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 2 banesa Vendi: Arapaj (Durrës), 1000m nga vija e ujit, nga
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '14
ID e produktit :
46561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 2 banesa

Vendi: Arapaj (Durrës), 1000m nga vija e ujit, nga fundi i Plazhit të Durrësit.

Orjentimi edhe më i përafërt: Arapaj ndodhet mes Plazhit të Durrësit dhe Shkëmbit të Kavajës.Blloku ka filluar së ndërtuari vitin 2012.

Afati i përfundimit është gushti i këtij vitti, me mundësi zgjatjeje edhe 1 vit. Deri tashti kanë përfunduar ndërtimi i vrazhdët i garazhave dhe tri kateve. Mbetet të përfundohen edhe kati i katërt dhe ai i pestë, për ta vazhduar suvatimin ...Banesat e lira janë në katin e katërt.

Njëra është dy dhomëshe e tjetra tri dhomëshe (e para, 72 m2 neto /78 bruto, ndërkaq e dyta 98m2 neto/ 108 bruto).E lirë është edhe një garazhë (me çmim ekstra) dhe një vendparkim jashtë.Banesa i kalon në pronësi bleresit pasi te behen procedurat përkatëse te shiteblerjes tek noteri.Çmimi për m2= 340 euro.1. Banesa nr 1. : 72 m2 banim +6m2 terrasë dhe hapësirë e përbashkët = 78 m2 x 340 = 26.520 euro

2. Banesa nr 2. : 98 m2 banim +10m2 terrasë dhe hapësirë e përbashkët = 108m2 x 340 = 36.720 euroMundësia për pagesë me dy e më shumë rata është e hapur. Rata e parë duhet të jetë gjithësesi 10.000 euro.

Te interesuarve mund t/jua percjell planet dhe pamjet, por edhe te dhenat tjera me interes.Ju mirepres!
Informata rreth publikuesit
sramabaja
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »