SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi dhe lokal afarist, Mund te Shfrytezohet edhe per Hotel
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
800 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
46563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti Gjendet ne Hyrje të Vushtrris (maxhistralja) nga Mitrovica perball Kosova Petrolit mu ne skaj të Maxhistrales.

Objekti ështe i përshtatshëm për Shum Veprimtari:

Hotel-Motel
Spital etj.

Objekti Posedon Leje Nderimin P+2, banimor-afarist dhe është rrethe 800m2

Siperfaqja e pronës është 3.31m2
Posedon 12 dhoma
Lokal me kfadratur rrethe 160m2
Bodrum me 100m2
Rezervuar per ngrohje qendrore me 5000L
Dritaret anësore nga hyrja janë te Blinduara
Materiali ndertimor është i kualitetit të larte dhe eshte Importuar nga Gjermania.
Ndërtimi i Shtëpis është bëre në vitin 2001/02

Për më shumë hollësi te interesuarit te paraqiten ne numrat: e telefonit:
+377-45-400-801
+386-49-674-613


erton_beka@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erton
Vushtrri
045400801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »