SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ode nderroj Shtepi ne Banje te Pejes
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
46575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroi shtepin ne Banje te Pejes, me 8.5 ari truall. Shtepia gjindet mbrapa Hotelit Onix, afer shkolles fillore. Shtepia eshte ndertuar 2001, dhe ka 4 dhoma 4x4, nje koridor te gjate nje banjo dhe nje ballkon te madhe. Shtepia ka gjithe infrastrukturen dhe dokumentacion te duhur. Nderrim i mundeshem me banes ne Fushe Kosove apo Prishtine
Informata rreth publikuesit
Naim
Pristina
Daut Zagraxha Banje Istog-Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »