SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te reja ne Tirane me cmim shume te lire Pagese me Rata
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '14
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
46590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa sapondertuara te nje kompleks banesor qe ndodhet shume afer a shume large zhurmes te qendres se tiranes, ndodhen prane liqenit farke lokacionin mundeniu ta shikoni ne >>> bit.ly/1sK1f7a  10 minuta eshte larg qendres

Banesat jane prej 60 deri 190 m2, kemi dhe banesa ne dy nivele duplex
Cmimi per m2 fillon prej 650 euro per me shume thirnani ne dy numrat me poshte ku kemi dhe viber
Tel: + 355 69 20 90 058 Lavdie BIRBO
Tel: + 355 67 20 47 734 Hydajet TOTA
www.facebook.com/profile.php?id=100007936545339 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »