SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera ne Dardani te Santea
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '15
Madhësia :
46 m²
ID e produktit :
46597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne Dardani te Santea. Lokali eshte ne katin perdhese dhe eshte i sapo renovuar.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
049 860 155
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »