SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines, KATI 2-te
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '14
ID e produktit :
46598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :
Shitet banesa 52m2,ne katin e 2-te,ne Qender te Prishtines tek "Down Town" perball EULEX-it. Banesa ka organizim shume funksional te hapesires dhe pozite shume te mire ne qender te Prishtines. Ka keto hapesira;
- salloni
- kuzhina me trapezari
- 1 dhoma te fjetjes
- banjo
- shpajzi
- ballkoni
Gjithashtu ka edhe bodrumin .

Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor, Eshte e pershtatshme te perdoret edhe per Zyre.

Qmimi eshte 125.000 euro,i diskutushem.

Numeri Kontaktues
o44 740 097
Informata rreth publikuesit
AxA
Prishtinë
044 740 097
n"Qender te Prishtines tek "Down Town" perball EULEX-it [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »