SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
46608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka nje sallon me kuzhin,2 dhoma gjumi,korridorin si dhe banjon.,. Mbi te gjitha ka nje pamje te bukur nga lumi llap dhe gjendet ne rrugen kryesore "Zahir Pajaziti"

Kontakti: 044-605 -611
Informata rreth publikuesit
Leona
Podujevë
Podujev [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »