SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NGA 100M2 ME QIRA QENDER E PRISHTINES ```
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
ID e produktit :
46613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA NGA 100M2 ME QIRA QENDER E PRISHTINES, AFER TREGUT TE GJELBER, TE MULLINI I BANKOVIQIT, KATET 1, 2 DHE 3. SHTEPI E SHNDERRUAR NE BANESA TE NDARA NE KATE.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE E NDARE,2 DHOMA GJUMI, BANJO. UJE 24 ORE, NGROHJE QENDRORE, PARKING I MJAFTUESHEM.


Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »